“Лілль” обіграв “Вольфсбург” і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів з 1-го місця у групі

Сьогодні, 9 грудня, завершувався матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між «Ліллем» та «Вольфсбургом». Команди грали на стадіоні “Фольксваген-Арена” у Вольфсбурзі (Німеччина). Протистояння завершилося з рахунком 3:1 на користь гостей.

Рахунок у грі на 11-й хвилині відкрив Бурак Йилмаз після пасу Нанітамо Іконі. На 72-й хвилині Джонатан Девід відправив м’яч у сітку воріт суперника після передачі Анхеля Гомеса. Через 5 хвилин Анхель Гомес завдяки асисту Нанітамо Іконі забив 3-й гол гостей. На 89 хвилині Ренато Штеффен забив гол престижу.

Турнірну таблицю групи G очолює французький “Лілль”, який сьогодні переграв “Вольфсбург”. Французи набрали 11 очок у шести іграх Ліги чемпіонів. На другому місці розташувався Ред Булл Зальцбург. У команди з Австрії 10 очок у шести іграх турніру. “Севілья” (6) розташувалася на 3-му місці, “Вольфсбург” (5) замикає таблицю.