Миколенко дебютував у лавах «Евертону»

Головний тренер ліверпульської команди Рафаель Бенітес включив Віталія Миколенка до «старту» підопічних на поєдинок 1/32 фіналу Кубка Англії проти «Халл Сіті».

Дебют вийшов не найуспішнішим. На 1-й хвилині Віталій порушив правила на фланзі (вже на 15-й секунді), а потім під час подачі штрафного програв повітря, і його команда пропустила гол. На той момент минуло лише 45 секунд після старту матчу.

Проте потім «Евертон» заволодів ініціативою і забив два голи. Господарі поля відігралися у другому таймі (2:2), і було призначено додатковий час.

Перемогу ірискам в екстратаймі завдав точний удар Ендрос Таунсенда (3:2). Евертон вийшов до 1/16 фіналу Кубка Англії.

Віталій Миколенко провів на полі весь матч та заробив оцінку 7.7 за версією WhoScored. На 45+1 хвилині українець отримав жовту картку.