Австралійська віза Джоковича анульована.

Влада Австралії анулювала візу лідеру світового рейтингу сербському тенісистові Новаку Джоковичу, повідомляється на сайті прикордонної служби Австралії (ABF).

“ABF може підтвердити, що пан Джокович не надав належних доказів, необхідних для в’їзду до Австралії, і його віза була згодом анульована”, – йдеться у повідомленні.

“Особи, які не є громадянами Австралії, і які не мають чинної візи при в’їзді, було анульовано, будуть затримані та вислані з країни”, – наголошується в тексті звернення.

Зазначається, що австралійські прикордонні сили продовжуватимуть стежити за тим, щоб ті, хто прибуває на наш кордон, дотримувалися наших законів та вимог до в’їзду”.

Як повідомлялося, Австралія відмовила Джоковичу у в’їзді до країни. Причиною стала плутанина з оформленням візи Джоковича, який прямував до Мельбурна для участі у турнірі Великого шолома Australian Open. Раніше йому надали медичний виняток, який звільняє спортсмена від вакцинації від коронавірусу. Проте член команди тенісиста оформив заявку на категорію візи, яка не дає звільнення від вакцинації. У результаті Джокович не зміг пройти паспортного контролю.

Australian Open пройде з 17 по 30 січня, він буде проводитись із глядачами на трибунах. Раніше повідомлялося, що тенісистів без щеплення від коронавірусу не допустять участі в турнірі.

Джокович є 20-разовим переможцем турнірів Великого шолома, Australian Open спортсмен виграв дев’ять разів.