Stromae: Мені потрібно було жити

Бельгійський артист і продюсер Stromae після семи років відсутності дав своє перше інтерв’ю французькому телеканалу TF1.

Stromae invité au 20H de TF1 dimanche 9 janvier 2022

Він представив одну із пісень “L’enfer” з нового альбому “Multitude”.

Stromae пояснив свою відсутність на музичній сцені понад сім років.

«Мені просто потрібно було жити», — одразу заявив артист, одягнувшись у ультракласичний костюм.

«Мені пощастило одружитись, мені пощастило мати дитину, якій зараз три роки. Гастрольне життя чудове, це трохи нагадує літні табори, але ми не живемо нормальними речами», – відзначив Stromae.

Він зазначив, що за час відсутності працював з такими артистами, як illie Eilish, Dua Lipa et Vitaa ou encore les rappeurs Orelsan et Bigflo et Oli:«Щоб зарядитися енергією та відновити мотивацію, я працював над іншими проектами, мені було добре працювати з іншими артистами, тому що увага більше не була зосереджена на мені, це те, що мені потрібно».

Він також нагадав, що захворів і отримав ускладнення від препарату проти малярії.

Цьому періоду життя була присвячена після “L’Enfer”: «У мене іноді виникають суїцидальні думки, і я цим не пишаюся. Ми іноді думаємо, що це єдиний спосіб їх замовкнути».

Stromae раніше представив кліп на пісню «Santé» і оголосив про вихід свого наступного альбому «Multitude» 4 березня 2022 року, а також про тур, який включатиме великі літні фестивалі, такі як Vieilles Charrues.

Його турне завершиться у Франції у 2023 році.

ІА “Центр новин”