Саакашвілі запропонував провести дострокові парламентські вибори у Грузії

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що єдиним виходом із кризи є призначення дострокових парламентських виборів.

“З цієї важкої кризи, що вирує в країні, єдине вірне рішення – якнайшвидше провести дострокові вибори”, – написав він у соцмережах.

Він висловив згоду з рішенням заснованої ним партії “Єдиний національний рух” щодо активізації зустрічей з населенням у регіонах та оголошенням “Дня національної мобілізації”, коли десятки тисяч людей вимагатимуть призначення дострокових виборів.

Саакашвілі повідомив, що планує брати участь у виборчій кампанії, і впевнений у перемозі на виборах із великою перевагою.

“Завдяки моїй участі у виборчій кампанії та мобілізації людей (що ми плануємо) грузинське суспільство переможе на виборах з великою перевагою. У нас є конкретний план, і ми обов’язково завершимо розпочату справу”, – заявив Саакашвілі.

Екс-президент Саакашвілі таємно прибув до Грузії і був затриманий у Тбілісі 1 жовтня, після чого був ув’язнений. У Грузії він проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальшовані.