У США дозволили хворим на коронавірус медикам ходити на роботу

У деяких штатах США місцеві органи охорони здоров’я дозволили лікарям, інфікованим легкою формою COVID-19, залишатися на роботі.

До такого надзвичайного кроку американців підштовхнула катастрофічна нестача медперсоналу через значну кількість пацієнтів хворих на COVID-штам “Омікрон”.

Як пише AP, медики у Каліфорнії зможуть працювати з позитивними COVID-тестами, але без симптомів.

Деякі лікарні в Род-Айленді та Арізоні також повідомили хворим на COVID-19 співробітникам, що вони можуть залишатися на роботі, якщо у них немає симптомів або вони легкі.

Наголошується, що інфіковані працівники повинні будуть носити маски N95 з додатковим захистом, а також будуть лікувати лише пацієнтів із COVID-19.

“Ми знаємо, що найближчими днями лікарні очікують набагато більше пацієнтів, ніж вони зможуть прийняти за наявних ресурсів”, – сказав Ян Емерсон-Ші, речник Каліфорнійської лікарняної асоціації.

Утім, асоціація медсестер Каліфорнії, що налічує 100 тисяч членів, виступила проти цього рішення і попередила, що воно призведе до збільшення кількості інфекцій.

“Губернатор та інші лідери охорони здоров’я штату “ставлять потреби медичних корпорацій вище безпеки пацієнтів і працівників. Ми хочемо піклуватися про наших пацієнтів і бачити, як вони одужують, а не потенційно їх заразити”, – заявила президент асоціації Кеті Кеннеді.