На Київщині криптофермер вкрав електроенергії на мільйон гривень

Працівники «ДТЕК Київські регіональні електромережі» знайшли в лісі на Київщині криптоферму, яка викрала електроенергії на мільйон гривень. Зловмисник влаштував ферму з майнінгу в землянці.

Про це УНІАН повідомили в пресслужбі компанії.

«Цікавий» випадок ціною в 1,1 мільйона гривень стався на Київщині. Під час огляду трансформаторної підстанції сільгосппідприємства, яке довгий час не працювало, увагу фахівців «ДТЕК Київські регіональні електромережі» привернула охоронна будівля. Вона чомусь була встановлена не на території підприємства, а біля трансформаторної підстанції”, — йдеться в повідомленні.

Підійшовши до охоронної будівлі, фахівці компанії помітили ледь прикопаний кабель, який був підключений безпосередньо до виводів силового трансформатора. На ньому було зафіксовано досить велике навантаження.

Пройшовши шляхом прокладки кабелю, який вів убік від сільгосппідприємства, співробітники компанії знайшли в лісі накриту брезентом і замасковану гілками землянку. У ній була прихована криптоферма, яка майнила криптовалюту за допомогою краденої електроенергії.

«У сухому підсумку — акт про порушення і мільйонний рахунок, який повинен сплатити криптофермер», — повідомили в компанії.