Представники OKKO Group стали власниками гірськолижного комплексу «Захар Беркут»

Представники холдингу OKKO Group стали власниками популярного гірськолижного комплексу «Захар Беркут» біля Славського.

Як повідомляє Zaxid.net, вже цього року розпочнеться будівництво  масштабного гірськолижного комплексу у межах сіл Волосянка та Верхня Рожанка. Відкрити новий гірськолижний курорт планують через два роки.Туристичний комплекс Захар Беркут, Славське, Карпати: ціни, фотографії, відгуки туристів.

Гірськолижний курорт «Захар Беркут» розташований у селі Волосянка біля смт Славське, його відкрили у 2004 році. До комплексу входить готель, ресторан, три бугельні витяги та крісельний витяг. На території комплексу є 9 км гірськолижних трас, що розташовані на схилах гір Зворець (1223 м) та Високий Верх (1244 м).

Донедавна «Захар Беркут» належав львівському бізнесмену Оресту Шийку. Втім, судячи з інформації YouControl, на початку грудня 2021 року власником гірськолижного курорту став член наглядової ради «Ощадбанку» Олег Паракуда. В кінці 2021 року «Захар Беркут» (ТзОВ «Гірськолижний комплекс “Волосянка”») викупили через «Компанію з управління активами “Актив”» львівські підприємці Богдан Куспись та Іван Коцьо – бізнес-партнери Віталія Антонова, власника концерну «Галнафтогаз» (ОККО Group).

На території сіл Верхня Рожанка і Волосянка поблизу Славського уже кілька років планується будівництво нового гірськолижного курорту. Його будівництвом буде займатися холдинг ОККО Group, залучивши австрійські та італійські компанії. Раніше анонсувалось, що на території комплексу облаштують лижні траси загальною протяжністю 75 км.

Розмови про будівництво нового гірськолижного курорту ведуться ще з 2017 року, проте компанія ОККО ще не приступила до безпосереднього будівництва. У компанії це пояснювали труднощами із викупом та реєстрацією земельних ділянок. Загалом у весь гірськолижний курорт компанія «Галнафтогаз» має намір вкласти 500 млн доларів. Після будівництва курорт зможе приймати 20-25 тисяч відвідувачів щоденно.

Водночас компанії холдингу «ОККО» ТзОВ «Рожанка Парк» та «Славскі» уже скупили майже 600 земельних ділянок загальною площею близько 500 га на території Славської ОТГ. При цьому частина з цих ділянок межує з гірськолижним курортом «Захар Беркут». Загалом під гірськолижний курорт планують задіяти гори Тростян, Погар, Високий Верх та Чорна Ріпа.

Голова Славської ОТГ Володимир Бега підтвердив  інформацію про зміну власників гірськолижного комлпексу «Захар Беркут», але відмовився розповісти деталі цієї угоди. За його словами, на базі існуючого комлпексу «Захар Беркут» почнуть будувати новий гірськолижний курорт.

«Ті всі роки йшли питання вирішення земельних питань, і ці питання вже на 95% вирішені. І зараз є розуміння, що старт будівництва нового витягу буде зі сторони «Захара Беркута». А з часом по цілому хребту підуть спуски в сторону Верхньої Рожанки та Волосянки», – повідомив Володимир Бега.

За його словами, відкрити новий гірськолижний курорт планують через два роки.

«Офіційно ще минулого року на зустрічі з представниками Міністерства інфраструктури анонсувалася зимовий сезон 2023/2024, коли ми переріжемо стрічку і замість 40 хвилин піднятися на гору за 5-7 хвилин. Ще трошки треба почекати, тоді можна запросити Майкла Щура приїхати і написати позитивний допис про нас усіх», – каже Володимир Бега.

Відомий телеведучий Майкл ЩурМайкл Щур — Википедия розкритикував сервіс та лижну інфраструктуру у Славській ОТГ, зокрема і курорт «Захар Беркут».

Заправляют больше номинального объема": в Запорожье заправка ОККО попала в скандал - Запорожье Vgorode.ua

ОKKO Group – це всеукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗС «ОККО» (концерн «Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить понад 10 різнопрофільних бізнесів в сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг. У холдинг також входить житлово-будівельна компанія «Ваш дім». Президентом холдингу є львівський бізнесмен Віталій Антонов.

ОНОВЛЕНО 21.01 2022 року.

Власник гірськолижного курорту «Захар Беркут» Орест Шийко та компанія ОККО заперечують інформацію про купівлю відомого курорту у Славську.

«Зазначимо, що компанія ОККО жодних об’єктів, про які йде мова у повідомленні, не купувала», – повідомляє у своїй заяві пресслужба компанія ОККО.

Також засновник гірськолижного курорту «Захар Беркут» Орест Шийко підтверджує, що йдуть перемовини щодо входження компанії ОККО до складу учасників «Захара Беркута», але наразі угода ще не підписана.

«Я, як засновник гірськолижного курорту «Захар Беркут», маю повідомити, що на даний час тривають перемовини з приводу входження групи компаній ОККО до складу учасників «Захар Беркут», але при цьому гірськолижний курорт продовжує перебувати в моєму управлінні та управлінні мого сина Романа Шийка», – повідомляється у листі від Ореста Шийка.