Юлія Тимошенко привітала Роберту Метсолу з обранням Президентом Європарламенту

У вівторок, 18 січня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала Роберту Метсолу з обранням Президентом Європейського Парламенту.

Юлія Тимошенко привітала Роберту Метсолу з обранням Президентом Європарламенту

«Від імені партії «Батьківщина» мені дуже приємно щиро привітати Вас із обранням на посаду голови Європейського парламенту. Ми були раді побачити, що член нашої родини політичних партій – ЄНП, став лідером європейської інституції», – йдеться у листі.

«Бажаю вам успіхів у виконанні Ваших повноважень. Я впевнена, що під вашим керівництвом Європейський Парламент посилить свою важливу роль у захисті та просуванні європейських цінностей і створенні цілісної, вільної та мирної Європи».

Окрім того, Юлія Тимошенко наголосила, що «у ці драматичні для України часи такі надійні друзі допоможуть нашій державі бути впевненою у своєму майбутньому як незалежної та суверенної нації з чіткою європейською перспективою».

Вона також висловила сподівання на продовження «постійної, тісної та конструктивної співпраці у просуванні демократії, процвітання та наших спільних цінностей на європейському континенті».

У вівторок, 18 січня, на виборах Президента Європарламенту Роберта Метсола перемогла конкурентів більшістю у 458 голосів. Євродепутат стала наступницею голови Європарламенту Давида Сассолі, який помер 11 січня.