Джокович придбав 80% акцій датської компанії, щоб розробити ліки від COVID-19

Тенісист Новак Джокович придбав 80% акцій датської біотехнологічної компанії “QuantBioRes” з метою розробити ліки від COVID-19.

Про це повідомив Reuters виконавчий директор компанії.

Генеральний директор QuantBioRes Іван Лонкаревич зазначив, що сербський тенісист володіє 80% акцій компанії. Інвестиції були зроблені в червні 2020 року. Гендиректор відмовився назвати їх суму.

За словами Лонкаревича, у QuantBioRes близько 11 дослідників, які знаходяться в Данії, Австралії та Словенії. Він додав, що компанія працює не над вакциною від коронавірусу, а ліками для лікування інфекції.

16 січня першу ракетку світу депортували з Австралії.

Федеральний суд Австралії відхилив апеляцію Джоковича на повторне скасування візи і постановив депортувати тенісиста з країни.

Нагадаємо, що у квітні 2020 року Джокович вперше розповів, що він виступає проти обов’язкової вакцинації від COVID-19, але може змінити свою думку, якщо йтиметься про умови для подорожей. Навесні минулого року Новак зазначив, що зараз він категорично проти такої вимоги для виступу на тенісних турнірах і заявив, що сам не розкриватиме свого статусу.