У космосі з’явиться кіностудія та спортивна арена

Компанія Space Entertainment Enterprise, яка займається продюсуванням фільму Тома Круза про космос, заявила про плани побудувати в космосі спортивну арену та кіностудію, пише Variety.

“SEE-1 – це неймовірна можливість для людства перейти в іншу реальність і почати новий захоплюючий розділ у космосі”, – сказано в заяві компанії.

Зазначається, що майданчик має запрацювати до початку зими 2024 року.

Об’єкт називатиметься модуль SEE-1. Його головне призначення – зйомки фільмів, телепрограм, музичних та спортивних заходів.

За проектом зі станції можна буде вести прямі трансляції.

Займатиметься будівництвом компанія Axiom Space. Нещодавно вона вже отримала схвалення NASA на будівництво комерційної МКС.

“SEE-1 стане унікальним і доступним будинком для безмежних розважальних можливостей у місці, наповненому інноваційною інфраструктурою, яка відкриє новий світ творчості. Завдяки тому, що світовий лідер Axiom Space збудує цей передовий, революційний об’єкт, SEE-1 забезпечить не лише першу, але і космічну структуру найвищої якості, що дає змогу вивести глобальну індустрію розваг вартістю два трильйони доларів на низьку навколоземну орбіту”, – додали автори ідеї.