Джонсон відправляє міністра оборони зустрітися із головою Міноборони РФ Шойгу у Москві

Прем’єр Великобританії Борис Джонсон дасть вказівку міністру оборони Бену Уоллесу зустрітися із головою Міноборони РФ Сергієм Шойгу у Москві, повідомив британський телеканал Sky News.

За його інформацією, глава уряду доручить ухвалити запрошення Москви.Джонсон відправить міністра оборони до Шойгу - ЗМІ

“Позиція прем’єр-міністра полягає в тому, що ситуація в Україні є наймасштабнішою за останні десятиліття перевіркою єдності та рішучості НАТО”, – зазначає Sky News.

Джонсон вважає, що триматися осторонь ситуації навколо України “вкрай небезпечно”, наголошується в матеріалі.

17 січня Уоллес запросив Шойгу відвідати Лондон “в найближчі кілька тижнів” для обговорення “питань, пов’язаних із взаємними побоюваннями в галузі безпеки, та сумлінної конструктивної взаємодії”. Російський міністр у відповідь запропонував колезі провести переговори у Москві будь-коли.

Раніше повідомлялося, що британська влада продовжує надавати військову допомогу Україні на тлі ризику вторгнення Росії. Так, після постачання двох тисяч одиниць протитанкової зброї в Україну вирушили елітні бійці – інструктори, які навчать українських військових застосовувати нову техніку.

Британське МЗС напередодні заявило, що Москва шукає шляхи приходу до влади в Україні лояльного лідера, а також розглядає можливість вторгнення та окупації країни. У Білому домі заявили, що стривожені цією інформацією. Пізніше ЗМІ повідомили, що американська розвідка має такі самі дані.