У Німеччині тестування на коронавірус методом ПЛР пропонують обмежити окремими групами населення

У Німеччині тестування на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) пропонують обмежити окремими групами населення.

Його треба зосередити на персоналі лікарень, лікарських практик та будинків з догляду за літніми людьми, а також на пацієнтах з груп ризику, вирішили міністри охорони здоров’я федеральних земель на засіданні у суботу, 22 січня.У Німеччині змінюють правила ПЛР-тестування на коронавірус

Усі інші особи, які мають позитивні антиген-тести на коронавірус, але не мають симптомів COVID-19, не повинні підтверджувати наявність хвороби ще й методом ПЛР-тестування. Також безкоштовні ПЛР-тести не робитимуть особам, які мають інформацію з мобільного застосунку, що вони близько контактували з хворими на COVID-19. Цим особам відтепер робитимуть тільки антиген-тести для перевірки наявності у них зараження коронавірусом.

Також міністри вирішили звузити коло пошуків осіб, які контактували із зараженими коронавірусом. Тепер ланцюги заражень встановлюватимуть в межах закладів охорони здоров’я, а також установ, що працюють з людьми з груп ризику.

Ці рішення засідання земельних міністрів внесуть на розгляд прем’єр-міністрів земель з канцлером ФРН Олафом Шольцем, що відбудеться 23 січня. Водночас посилювати карантинні заходи в Німеччині поки не планують.