Тимошенко закликає Зеленського створити уряд Національної єдності

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на засіданні парламенту звернулася до президента України з пропозицією створити уряд Національної єдності.

“Сьогодні захист країни – це абсолютний пріоритет для кожного з нас. Тому першочергово потрібно забезпечити армію всім необхідним, а також створити уряд Національної єдності, який впорається з кризою всередині країни та зможе протистояти зовнішньому ворогу”, – заявила Тимошенко з трибуни Верховної Ради.

Лідер “Батьківщини” розповіла про проведену сьогоднішню зустріч керівників фракцій та груп парламенту з вищим військовим керівництвом держави, на якій обговорили агресію Росії проти України.

“Сьогодні відбулася зустріч лідерів парламентських фракцій та груп з міністром оборони України (Олексієм Резніком – ред.) та іншими високопасадовими військовими країни, які мали росповісти про те, наскільки є загроза повномаштабного військового вторгення РФ в Україну. Зараз ми почули заспокійливі слова, але це нічого не означає. Нічого не означає тому, що ми як країна не маємо право покладатися на випадок, на те, чи підуть чи не підуть, чи буде повномаштабне вторгення, чи ні? Нам потрібно було давно, а собливо зараз, готуватися по всім напрямкам, як захищати Україну. І перше, що ми сьогодні побачили, що наша армія фундаментально недофінансована, починаючи від того, що отримають наші військові в якості грошового забезпечення, і як взагалі армія забезпечена всім необхідним. І коли поставилось сьогодні питання на зустрічі, де брати фінансові ресурси для того, щоб забезпечити армію, то ми почули відповідь, що в них є необхідність ремонтувати дороги. І тому армія в нас вторинна. Мова сьогодні йде не про корупцію, яка відбувається на будівництві доріг, а мова іде про захист країни. І те, що сьогодні ми бачимо в фінансах, в економіці, в інфляції, в тарифах, в енергетиці – це все страшно. Тому фракція “Батьківщина” ініціює створення уряду Національної єдності”, – заявила Юлія Тимошенко.

Вона наголосила на тому, що країні неодхідне єднання з конкретною програмою дій для людей, для оборони, для місцевого самоврядуванння. “Поки ми будемо терпіти хаос в середині країни, нам важко буде захистити кордони. Тому звертаюсь з відкритим зверненням до президента створити уряд Національної єдності”, – підкреслила Тимошенко.