Український парламент планують відправити на картин до 14 лютого

У зв’язку з все більшою кількістю інфікованих ковідом депутатів та працівників апарату Верховної Ради український парламент планують відправити на картин до 14 лютого.

В цей час народні обранці мають займатися роботою у профільних комітетах.

Першою про ймовірність парламентського карантину повідомила у своєму телеграм-каналі речниця фракції «Слуга Народу» Юлія Палійчук.

Як повідомляє представниця правлячої партії, у Верховній Раді зростає кількість хворих на COVID-19. На ранок 26 січня 17 підтверджених випадків захворювання було лише серед депутатів фракції Слуга Народу” (242 з 424 народних депутатів, так звана парламентська «монобільшість»). Крім того, за словами Палійчук ковід підтвердили також у 45 співробітників апарату українського парламенту. Останнім часом у Верховній Раді фіксують 2-3 випадки інфікування COVID-19 щодня.

“Через це у Верховній Раді ініційована нарада за участі голів фракцій та груп, на якій обговорять формат роботи Верховної Ради наступного тижня«, – анонсувала речниця »Слуги Народу”.

Згодо народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк опублікував у своєму телеграм-каналі парламентський розклад на перше півріччя 2022-го року.

Відповідно до розкладу роботи Ради, який опублікував Железняк, парламент планує провести одне пленарне засідання 1 лютого, а потім працювати в комітетах майже два тижні до 14 лютого.