МВС України проведе масові навчання для цивільного населення на випадок НС

Міністерство внутрішніх справ України проведе тренування для населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій у різних регіонах країни.

Про це повідомив глава МВС Денис Монастирський.

“До навчань буде залучено найкращих фахівців та інструкторів Держслужби з НС, Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби. Акцент буде зроблено на питанні безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами. Усі інструктори проходили потужні навчання за кордоном, у Британії, США, Канаді, Польщі та інших країнах” , – розповів Монастирський на зустрічі з представниками ветеранських організацій. пише Інтерфакс.

Він також зазначив, що в Україні буде перевірено роботу систем цивільної безпеки у населених пунктах.

В.о. голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук повідомив, що ДСНС вже розпочала підготовку до цих навчань.

“В онлайн-режимі було зібрано Державну комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, для того, щоб органи влади на місцях глибше зрозуміли зміст навчань. У результаті ми проговорили основні питання: оповіщення, порядок використання захисних споруд, евакуацію. Все це найбільш елементарне , що потрібне для нормального функціонування системи цивільного захисту”, – зазначив Крук.