Козак: сторони провели інвентаризацію мінських домовленостей

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак після зустрічі радників лідерів “нормандської четвірки” висловив сподівання, що результати цієї домовленості через два тижні будуть матеріалізовані у конкретних рішеннях.

“Ми зблизимо свої позиції для того, щоб вийти з єдиною позицією, з якимись рекомендаціями в мінський переговорний процес, щоб Україна, Донбас, ОБСЄ мали конкретні рекомендації щодо вирішення конфлікту”, – зазначив представник Росії.

При цьому він зазначив, що їм не вдалося дійти спільної думки щодо пропозицій, винесених так званих “ЛНР” та “ДНР”.

Він також зазначив, що на зустрічі радників лідерів “нормандського формату” сторони провели інвентаризацію мінських домовленостей.

“Домовилися про те, що незалежно від протирічь за мінськими угодами, які є між Україною, представниками окремих районів Донецької та Луганської областей, перемир’я має дотримуватися безумовно, і угода, яка була підписана 22 липня 2020 року, має і за буквою, і за духом виконуватися”, – сказав він.

Заступник голови адміністрації президента також додав, що сторони вирішили провести додаткові внутрішньодержавні консультації, щоб через два тижні в Берліні зустрітися і спробувати знайти вирішення з усіх тих проблем, які протягом семи років не вирішені.