У Європарламенті закликали уникнути російської агресії проти України

Голова делегації Європарламенту (ЄП) у комітеті парламентського співробітництва Ришард Чарнецький та доповідач ЄП Андрюс Кубілюс закликали міжнародне співтовариство не допустити “нової хвилі агресії проти України”, яка призведе до запровадження санкцій проти Москви.

“Ми закликаємо міжнародне співтовариство продовжити подальші дипломатичні зусилля, щоб уникнути нової хвилі агресії проти України, яка неминуче призведе до серйозних наслідків, включаючи запровадження санкцій з боку ЄС та його союзників”, – йдеться у їхній спільній заяві, поширеній прес-службою Європарламенту.

У заяві наголошується, що у ЄП стурбовані “концентрацією російських військ біля кордону з Україною” та у Криму. На думку ЄП, ця концентрація сил “є реальною загрозою безпеці України та європейської безпеки і є ще однією ознакою агресивної поведінки Росії та її стратегії щодо дестабілізації України”.

“Європарламент уважно стежить за розвитком ситуації, і ми висловлюємо нашу непохитну підтримку суверенітету та територіальній цілісності України”, – йдеться у заяві.