Кравчук вперше звернувся до українців після хвороби

Екс-президент України, 88-річний Леонід Кравчук після тривалої хвороби вперше звернувся до народу України, заявивши, що з тривогою спостерігає за останніми подіями, і йому хочеться “грудьми закрити рідну землю”.

“Дорогий мій народ України. З тривогою і щемливим серцем я стежу за новинами про можливе широкомасштабне вторгнення Росії в Україну. В цей час хочеться підірватися з лікарняного ліжка і грудьми закрити рідну землю. Сьогодні хочу сказати найголовніше: якщо в чиїйсь хворій голові зріє лиходійський план захоплення України, нехай знають: ніхто і ніколи не підкорить волелюбний український народ. Ніхто і ніколи!”, – процитував лист Кравчука Дмитро Гордон у своєму ток-шоу в YouTube.

Наприкінці червня 2021 року колишній президент України і глава делегації Києва в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук переніс операцію на серці. Кравчук після операції перебував у реанімації і був підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Пізніше Кравчук проходив реабілітацію в Німеччині. У листопаді 2021 року журналіст Дмитро Гордон говорив, що стан Кравчука поліпшується, він став говорити, цікавитися подіями і незабаром може повністю відновитися.