На Чернігівщині викрито «цех» з виробництва алкогольного фальсифікату

Співробітники головного оперативно-розшукового відділу Чернігівського прикордонного загону спільно з представниками Нацполіції викрили діяльність групи мешканців прикордонного міста Семенівка, які налагодили системне виробництво та збут алкогольного фальсифікату.

Як повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, підприємливі ділки в кустарних умовах здійснювали розлиття водно-спиртової суміші в пляшки з етикетками відомих торговельних марок. Маркування сурогату здійснювалося підробленими марками акцизного податку.

Під час документування злочинної діяльності застосовувались слідчі дії, які дали змогу виявити основні місця накопичення, зберігання та реалізації контрафактної продукції, а також увесь ланцюжок збуту такої продукції.

В ході проведення обшуків у трьох фігурантів з незаконного обігу було вилучено більше тисячі пляшок готової до збуту фальсифікованої алкогольної продукції, понад 2 тонни спирту та водно-спиртової суміші, підроблені марки акцизного податку, обладнання для виготовлення алкогольної продукції в побутових умовах, близько 2-х тисяч порожніх пляшок відомих алкогольних брендів, майже 300 пачок цигарок без акцизних марок, записи чорнової бухгалтерії та мобільні термінали, які містять докази злочинної діяльності.

Попередня вартість вилученого становить близько 200 тис. грн.