В Києві відбувся благодійний футбольний турнір “Кубок Захисника України”

Сьогодні, 22 жовтня на стадіоні “Локомотив” відбувся благодійний футбольний турнір “Кубок Захисника України між командами Батальйон Кульчицького та Збірною журналістів України, Патрульною поліцією та Полком Дніпро-1. У фіналі по серії пенальті Збірна Журналістів поступилася Полку Дніпро-1, який виграв “Кубок Захисника України”.dsc_7964

Організаторами футбольного матчу виступили: Федерація футболу України, Благодійний фонд «Розвиток футболу України» та Інформаційне агентство «Центр новин».

Інформаційні партнери: ІА «Центр новин», генеральний радіопартнер «Авторадіо», газета «Вечірні вісті», телепрограма «Чистоnews»(1+1), телеканали: 5 канал, «News one», «INTV», «Футбол 1» та «Футбол 2».

Спонсор води для команд «Росинка» – створює смак, створює настрій!

dsc_7718

Під час брифінгу організаторів, який відбувся перед турніром Шеф-редактор ІА “Центр новин” Ольга Витак розповіла, що основна мета матчу – це зібрати кошти для оснащення спортивного майданчика для дітей із зони АТО в селищі Комишуваха, Попаснянського району, Луганської області.

Ольга Витак - шеф-редактор ІА "Центр новин"

Ольга Витак – шеф-редактор ІА “Центр новин”, президент Збірної журналістів України

“До нас організаторів турніру звернулися бійці Батальйону Кульчицького, які звернули увагу на те, що в дітей, які знаходяться в так званій “сірі зоні”, і кожного дня переживають війну на Сході України, немає спортивного майданчика. Тому саме виникла ідея зібрати кошти для того, щоб обладнати для дітей спортивний майданчик. Це вже третій благодійний матч, який об’єднав між собою політиків, журналістів, громадскість, тепер і бійців АТО. Незважаючи на те, чим закінчиться сьогоднішній турнір, від цього виграють діти, які хочуть займатися спортом”, – сказала організатор Ольга Витак.

Народний депутат України, гравець Полку Дніпро-1 Юрій Береза висловив подяку організаторам турніру за можливість взяти участь в благодійному футбольному турнірі.

Народний депутат України, гравець Полку Дніпро-1 Юрій Береза

Народний депутат України, гравець Полку Дніпро-1 Юрій Береза

“Дякую усім командам: журналістам, бійцям, команді Поліції, за те, що не стали байдужими, а об’єдналися заради спільної мети – допомоги дітям. Вірю, що ми побудуємо з Вами не один спортивний майданчик”, – сказав Береза.

Заслужена співачка України Тетяна Піскарьова, яка виконала перед футбольним матчем Гімн України, розповіла, що з радістю підтримує благодійні проекти, особливо, коли така допомога стосується дітей.

Тетяна Піскарьова

Заслужена співачка України Тетяна Піскарьова

“Нашим бійцям-Захисникам України потрібна підтримка, а особливо, коли йдеться про дітей із Сходу України, які бачили на власні очі війну. Тому українські артисти підтримують такі благодійні проекти, і хочуть бачити очі щасливих дітей на новому спортивному майданчику”, – сказала Тетьяна Піскарьова

Представник благодійного фонду “Розвиток футболу України” Ірина Макаревич розповіла, що Федерація футболу України, Благодійний фонд «Розвиток футболу України» в рамках угоди з Дитячим фондом УЄФА «Children foundation» реалізують проект соціальної відповідальності «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди».

Представник благодійного фонду “Розвиток футболу України” Ірина Маркевич

Представник благодійного фонду “Розвиток футболу України” Ірина Маркевич

“Даний проект призначений для підтримки вимушено-переселених осіб, зокрема дітей з конфліктних територій України. Благодійний футбольний турнір “Кубок Захисника України” є одним із таких проектів, ми заохочуємо дітей до здорового способу життя та заняття спортом, зокрема футболом”, – сказала Ірина Макаревич.

Благодійний футбольний турнір розпочався з виконання державного Гімну України, який виконала заслужена співачка України Тетяна Піскарьова.

dsc_7636

Футбольний турнір розпочався з гри, в якій Збірна журналістів виграла у Батальйону Кульчицького з рахунком 5:0. Голи забили Олег Шосталь, 112 канал, дублем відзначився Тигран Мартиросян 112 канал, і 4 м’яч забиває Олександр Карапетян.

Головний партнер команди Збірна журналістів України – Burisma.

Збірна журналістів України

Збірна журналістів України

В другій грі Полк Дніпро-1 і  Патрульна поліція не змогли відкрити рахунок, матч завершився серією пенальті на користь дніпровської команди (5:4).

Полк Дніпро-1

Полк Дніпро-1

Таким чином у фіналі зустрілися Полк Дніпро-1 та Збірна журналістів України з футболу.

В матчі за третє місце, команда Патрульної поліції перемогла Батальйон Кульчицького з рахунком 1:0.

Патрульна поліція

Патрульна поліція

У фінальні Полк Дніпро-1 та Збірна журналістів не змогли показати результати, тому суддя визначив серію пенальті.

Першими били команда Журналістів, Тигран Мартиросян з 112 каналу не реалізував свою нагоду.

Тигран

Команда Полку Дніпро-1 реалізувала свою нагоду. Владислав Зайцев забив пенальті – 0:1

dsc_8067

Богдан Машай ІА “Центр новин” не реалізує другий пенальті за Журналістів.

Владислав Філіпов, Полк Дніпро-1 впевнено реалізує свій момент – 0:2.

Олег Шосталь, 112 канал не реалізовуює черговий пенальті. Шанси журналістів на перемогу різко зменшилися.

Андрій Ісенко з Полку Дніпро-1 реалізовує третій пенальті своєї команди – 0:3.

В результаті, Команда Полку Дніпро-1 стає переможцем Кубку Захисника України!

dsc_7842

Нагороджували команди переможців турніру Перший Віце-Президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, який вітаючи команди турніру, заявив, що діти в Луганській області обов’язково зможуть грати у футбол на новому спортивному майданчику.

Вадим Костюченко

“Дуже важливо, щоб діти займались спортом, грали у футбол, особливо, коли це стосується дітей-переселенців України. ФФУ завжди підтримує такі благодійні турніри як “Кубок Захисника України”, і я вірю в те, що ми скоро побачимо спортивний майданчик для дітей не тільки в Луганській області, а в інших областях України”, – підкреслив Вадим Костюченко.

Читайте також: Кубок захисника України виграв Полк Дніпро-1, онлайн-транляція матчу (фото)

Нагороди отримали:

Найкращим вротарем турніру став Віктор Медвідь телеканал “News one” зі Збірної журналістів.

dsc_8109

Данило Дєвушкін з Полку Дніпро-1 визнаний найкращем гравцем турніру.

dsc_8114

Богдан Проценко з Патрульної поліції визнаний найкращим захисником турніру.

dsc_8126

Команди отримують нагороди:

4 місце – Батальйон Кульчицького

dsc_8119

3 місце – Патрульна поліція

dsc_8127

2 місце – Збірна журналістів України

dsc_8134

dsc_8152

Збірна журналістів України

1 місце – Полк Дніпро – 1

dsc_8181

 

dsc_8184

dsc_8196

Крім того, кожна команда благодійного турніру отримали сертифікат на безкоштовне відвідування матчів Збірної України з футболу.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.