Відомий бізнесмен та меценат Едуард Мкртчан став на захист України

Відомий бізнесмен та меценат Едуард Мкртчан став на захист України — вступив у спецпідрозділ Національної поліції.

Про це він повідомив у соціальних мережах.

Відзначимо, що Едуард Мкртчан за національністю вірменин, родом з Донбасу. До повномаштабної війни Благодійний Фонд Едуарда Мкртчана допомагав дітям-переселенцям зі Сходу України та дітям сиротам.

“Для мене війна є складним вибором. В останні місяці щільно опікувався справами благодійного фонду. Ми готували освітні та доброчинні проекти. Війна визначила нові виклики. Які вимагають моєї уваги. Але команда переконала мене, що під час мого відрядження працюватиме і за мене.

Перші два тижні перебував на полігоні. Склав іспити з курсу молодого бійця. Не з першого разу. Оскільки було складно. Далі перекинули до лінії фронту. Раніше не міг уявити, що так вправно навчуся вкопуватися і так щільно втискатися у землю. Але «гради» добре виховують пильність й обережність. Найважче випробування – бачити смерть і руйнування там, де нещодавно було життя. Війна змінює все навкруги. Вона змінила і мої уявлення про світ. Зокрема, про «російський світ». Досі говорив частіше російською. Так склалося у моїй родині. Тепер намагаюся спілкуватися українською. Знаю, що із помилками. Але упевнений, опаную її.”, – зазначив Едуард Мкртчан.

Нагадаємо, за підтримки Благодійного фонду Едуарда Мкртчана відбулися благодійні матчі − «Парламентський кубок», «Літній благодійний кубок» та «Зимовий благодійний кубок». Сотні дітей-переселенців зі Сходу України та діти сироти отримали від мецената професійну футбольну форму, спортивне спорядження та солодкі подарунки.