Збірна України у товариському матчі переграла «Боруссію» з Менхенгладбаху

Збірна України 11 травня провела свій перший контрольний спаринг під час підготовки до плей-офф ЧС-2022. Підопічні Олександра Петракова переграла Боруссію Менхенгладбах.

Перемогу “синьо-жовтим” принесли голи Михайла Мудрика і Олександра Піхальонка, для яких ця гра стала дебютною в футболці збірної України.

На 10-й хвилині рахунок у зустрічі став 0:1 на користь “синьо-жовтих”. Мудрик отримав класне закидання, на швидкості випередив опікуна та легко змінив нулі на табло.

Лише чотири хвилини підопічні Петракова вели у рахунку. Конопля грубо помилився біля власних воріт, Носс легко у ближній кут воріт пробив повз Бущана – 1:1.

На 82-й хвилині Україна вдруге вийшла уперед. Високий пресинг приніс результат – захист Боруссії зробив фатальну помилку. Гармаш, Булеца та Піхальонок розіграли м’яч поблизу штрафного суперника. Піхальонок своєю “чарівною лівою” зробив рахунок матчу 1:2. Олександр вже у дебютній зустрічі відзначився голом.

Боруссія Менхенгладбах – Збірна України 1:2

Голи: Носс, 14 – Мудрик, 10, Піхальонок, 82

«Боруссія» (Менхенгладбах, Німеччина) — Україна — 1:2 (1:1)

Голи: Носс (14) — Мудрик (9), Піхальонок (82).

«Боруссія»: Зоммер (Зіппель, 46), Фрідріх (Бенсебайні, 46), Геррманн (Емболо, 46), Штіндль (к) (Коне, 46), Плеа (Беннеттс, 46), Хофманн (Нетц, 46), Гінтер (Лайнер, 46), Скеллі, Ельведі (Мюзель, 69), Носс (Нойхаус, 46), Райтц.

Тренер: Аді Гюттер.

Україна: Бущан (Різник, 46), Конопля (Попов, 46), Забарний, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Степаненко (к) (Піхальонок, 75), Мудрик (Булеца, 69), Шапаренко (Сирота, 79), Буяльський (Бондар, 46), Бєсєдін (Гармаш, 69).

Запасні: Пятов, Довбик.