Борці та дзюдоїсти Одеської області завоювали медалі на Дефлімпійських іграх

З 1 до 15 травня у бразильському місті Кашіас-ду-Сул тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри (санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, які не чують).

Спортсмени із південних районів Одеської області на змаганнях здобули золото та бронзу.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

Зокрема, вчора, 14 травня, на змаганнях з вільної боротьби уродженець села Зоря Білгород-Дністровського району Анатолій Червоненко завоював золото у ваговій категорії 86 кг. Анатолій є вихованцем Зорянської спортивної школи та тренується під керівництвом Василя Златова. У 2017 році він також брав участь у Дефлімпійських іграх, на яких виборов титул срібного призера змагань.

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

Також, вихованці Болградської спортивної школи тренера Семена Терзі привезли з Бразилії дві медалі: уродженець колишнього Любашівського району Сергій Драган у змаганнях з вільної боротьби у категорії до 125 кг завоював бронзу, а уродженець Долинського Ізмаїльського району Максим Куля в командному заліку по дзюдо завоював чемпіонський титул.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, у приміщенні та текст

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

Зазначимо, що на рахунку збірної України на XXIV літніх Дефлімпійських іграх 137 нагород – 61 золото, 38 срібних та 38 бронзових медалей.