Полк “Азов” заявив, що виконує рішення командування для “збереження життів”

Полк Національної гвардії “Азов”, що тримає оборону на заводі “Азовсталь” в Маріуполі, повідомив про виконання наказу вищого командування. Він пов’язаний зі збереженням життя бійців.

Про це йдеться в заяві “Азову”.

Представники полку не вказують прямо, в чому полягає наказ вищого керівництва України. Але вдень, 16 травня, міністерство оборони РФ повідомило, що після переговорів із заблокованими українськими військовослужбовцями вдалося домовитися про вивезення поранених.

Начебто в даний час в районі підприємства введено режим тиші та відкрито гуманітарний коридор, яким поранені українські військовослужбовці доправляються до медичного закладу в Новоазовську в Донецькій області, який зараз контролює так звана ДНР. Україна не коментувала цю заяву Росії.

“Азов” у своїй заяві також не спростував і не підтвердив ці домовленності.

“Задля збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу”, – повідомив полк.

Також “Азов” наголошує, що захисники Маріуполя 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали змогу українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів. “Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготованих військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії”, – наголошується в заяві.