ЗМІ повідомили, що українських військових вивозять із “Азовсталі” на автобусах

Агентство Рейтер повідомляє з посиланням на свого співробітника на місці подій, що із заводу “Азовсталь” у Маріуполі виїхали близько 10 автобусів з українськими військовими, які протягом кількох тижнів захищали цю єдину непідконтрольну російським військовим частину міста.

Українська влада поки що не дали коментарів щодо ситуації навколо “Азовсталі”.

У понеділок міністерство оборони росії повідомило, що після переговорів із заблокованими українськими військовими вдалося домовитися про вивезення поранених у лікарню міста Новоазовськ на території так званих “ДНР”.

За даними Рейтер, на території заводу було близько 600 українських військовослужбовців.

Також з’явилася заява полку “Азов”, до якої належать багато захисників “Азовсталі”, про виконання наказу вищого командування. Представник полку заявив, що наказ пов’язаний із порятунком життя бійців, але прямо не уточнив, у чому саме він полягає.

Полк зазначає, що захисники Маріуполя 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали можливість українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєнь від країн-партнерів.

“Жодна зброя не працюватиме без професійно підготовлених військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії”, – зазначає “Азов”.