росія використовує “кадирівців” через проблеми із мобілізацією нових вояків на війну з Україною

За даними британської військової розвідки, незважаючи на російську блокаду Маріуполя протягом більше десяти тижнів, ВС рф не змогли отримати повного контролю над містом внаслідок стійкого українського опору.

Це зірвало їхні перші спроби захопити ключове місто та призвело до суттєвих втрат особового складу, заявило Міноборони Великобританії у Twitter.

“Намагаючись придушити український опір, Росія широко використала допоміжний персонал. Це включає розгортання чеченських сил, які, ймовірно, включають кілька тисяч бойовиків, зосереджених переважно на маріупольському та луганському напрямках”, – зазначається далі.

За цією інформацією, чеченські підрозділи складаються як з добровольців, так і з бійців Нацгвардії, які зазвичай займаються охороною голови Чечні Рамзана Кадирова.

“Кадиров, ймовірно, здійснює особистий нагляд за розгортанням військ, тоді як його двоюрідний брат Адам Делімханов, ймовірно, виконував функції чеченського польового командира у Маріуполі”, – повідомило британське Міноборони.

Відомство також зазначає, що залучення до бойових дій в Україні такого розрізненого особового складу демонструє серйозні проблеми РФ із ресурсами в Україні та, ймовірно, сприяє розколу серед військового командування.