У Туреччині оцінили наслідки вступу Швеції та Фінляндії до НАТО

Вступ Швеції та Фінляндії до НАТО є абсолютно непотрібним та несвоєчасним. Цей крок стане причиною продовження війни в Україні.

Про це відомо із заяви лідера “Партії націоналістичного руху” (ПНР) та найближчого соратника президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана Девлета Бахчелі.Продовжить війну в Україні. У Туреччині оцінили наслідки вступу Швеції та Фінляндії до НАТО

“Ми вважаємо членство двох цих країн у НАТО несвоєчасним, невиправданим та непотрібним розвитком подій”, – заявив він, виступаючи перед членами ПНР.

За його словами, входження Швеції та Фінляндії до Північноатлантичного альянсу призведе до продовження конфлікту в Україні.

“Вступ Швеції та Фінляндії до НАТО означає продовження війни в Україні. На наш погляд, цей намір є злочином проти людства”, – сказав він.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган анонсував розмову з фінським представником щодо заявки Гельсінкі на приєднання до Північноатлантичного альянсу.

Туреччина виступила проти вступу Фінляндії та Швеції до НАТО унаслідок їх підтримки Робітничої партії Курдистану – її Анкара вважає терористичною організацією.

Своєю чергою генсек НАТО Столтенберг заявив про можливість швидко знайти компроміс з Туреччиною щодо вступу Фінляндії та Швеції до Альянсу, і зазначив, що Анкара не має наміру блокувати процес.