Віктора Медведчука можливо обміняють на бійців батальйону Азов,- Слуцький

У Москві вивчать питання щодо можливості обміну Віктора Медведчука на бійців батальйону Азов, заявив Леонід Слуцький.російська влада має намір вивчити питання щодо можливості обміну затриманого Службою безпеки України політика Віктора Медведчука на захисників Азовсталі.

Про це заявив член переговорного процесу, голова комітету Держдуми з міжнародних справ та голова фракції ЛДПР Леонід Слуцький у суботу, 21 травня, на прес-конференції у Донецьку, передає Інтрефакс-Україна.Комісія Держдуми РФ з етики виправдала Слуцького / ГОРДОН

“Ми вивчимо питання можливості обміну Медведчука на азовців. Не ми – ЛДПР, а ті люди в Москві, які мають такі повноваження”, – заявив Слуцький.

Раніше сьогодні президент України Володимир Зеленський розповів про долю захисників Маріуполя. Українських військових із території заводу Азовсталь мають звільнити за процедурою обміну.

Напередодні в рф заявили, що Азовсталь залишила остання група українських військових. Загалом із території заводу, за їхніми даними, залишили 2439 людей. Україна жодних даних не озвучувала.