Генштаб ЗСУ: На Донбасі Росія намагається прорвати оборону

На Донецькому напрямку Росія намагається прорвати оборону українських військ та вийти на адміністративні кордони Луганської області, повідомляє генштаб збройних сил України.

На Слов’янському напрямку росіяни намагаються відновити наступ, продовжують обстріли населених пунктів по лінії зіткнення. На окремих ділянках намагалися провести розвідку боєм, зазнали втрат та відступили.

На Сєвєродонецькому напрямку бої тривали в районі населеного пункту Прудівка. Підрозділи РФ також намагалися вести наступ з метою захоплення населеного пункту Олександрівка, успіху не мали.

На Бахмутському напрямку, за підтримки артилерії, окупанти намагалися покращити тактичне положення своїх підрозділів.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках фіксується зниження інтенсивності ведення бойових дій. РФ здійснює перегрупування для посилення окремих напрямків.

На Слобожанському напрямку Росія здійснює систематичні артилерійські обстріли позицій наших військ. Для підвищення оперативності перекидання військ та вантажів проводяться заходи з відновлення залізничної інфраструктури у районі населеного пункту Куп’янськ.

На Харківському напрямку війська РФ протягом доби активних дій не проводили. Посилили поліцейсько-адміністративний режим на тимчасово захоплених територіях.