Україна обіграла в гостях Ірландію у матчі Ліги націй

Сьогодні, 8 червня, на стадіоні «Авіва» у Дубліні (Ірландія) у рамках 2-го туру Ліги націй сезону-2022/2024 збірна Ірландії приймала суперника з Ліги У групі 1 – національну команду України. Гості здобули перемогу – 1:0.

Єдиний гол був забитий у другому таймі. На 47 хвилині відзначився український півзахисник Віктор Циганков.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди займаються спортом та люди стоять

Обслуговувала зустріч словацька бригада арбітрів, яку очолював Філіп Глова. Йому допомагали помічники Адам Еккель і Даніел Полачек. Резервним рефері виступав Міхал Оценаш.

Крім Ірландії та України, у Лізі У групі 1 виступають національні команди Вірменії та Шотландії. Чинним переможцем Ліги націй УЄФА є національна команда Франції. Першим переможцем турніру, заснованого у 2018 році, стала команда Португалії.