Ірландія розгромила Шотландію, Литва програла Фарерським островам

Сьогодні, 11 червня, на стадіоні «Авіва» у Дубліні (Ірландія) у рамках третього туру Ліги націй сезону-2022/2024 збірна Ірландії приймала суперника з Ліги В, групі 1 – національну команду Шотландії. Господарі здобули розгромну перемогу – 3:0.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 20 хвилині відзначився півзахисник Алан Браун, йому асистував Шейн Даффі. На 28-й хвилині перевагу ірландців подвоїв нападник Трой Перротт, гольовий пас віддав Майкл Обафемі. На 51 хвилині Обафемі довів рахунок до розгромного, результативну передачу оформив Перротт.

В іншому матчі Ліги націй зустрілися команди Ліги С, групи 1 – збірні Фарерських островів та Литви. Зустріч відбулася на стадіоні «Торсволлур» у Торсхавні (Фарерські острови) та завершилася перемогою господарів – 2:1.

У Литви забив півзахисник Федір Чорних. У складі збірної Фарер відзначилися захисник Вільормур Давідсен та півзахисник Якуп Андреасен.