Збірна України в Лодзі зіграла внічию з командою Ірландії

Сьогодні, 14 червня, проходив матч четвертого туру Ліги націй у рамках групи B1 між Україною та Ірландією. Команди переможця не виявили, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:1.

Ірландці відкрили рахунок у матчі – на 32-й хвилині відзначився Нейтан Коллінз. Захисник здійснив перехоплення, після чого пішов центром і увійшов до чужої штрафної, обігравши на шляху українця, а на завершення зовнішньою стороною стопи пробив у кут.

На 47-й хвилині українці відновили рівність на табло – відзначився Артем Довбик. Андрій Ярмоленко увірвався до штрафного майданчика, змістився до лінії і прострілив на дальню штангу, звідки Довбик завдав безперешкодного удару в кут воріт.

Під кінець зустрічі синьо-жовті більше володіли м’ячем, але фізично підсіли. Команди обмежилися мінімумом моментів, тож матч завершився нічиєю. 1:1. Тим не менше, підопічні Олександра Петракова зберегли лідерство у своїй групі.

Україна — Ірландія — 1:1 (0:1)

Голи: Довбик (47) — Коллінз (31).

Україна: Різник, Миколенко, Матвієнко (Попов, 72), Забарний, Караваєв, Зінченко, Сидорчук, Маліновський (Мудрик, 28), Шапаренко, Ярмоленко (к), Довбик (Сікан, 73).

Запасні: Лунін, Бондар, Качараба, Ігнатенко, Циганков, Сирота, Соболь, Зубков.

Тренер: Олександр Петраков.

Ірландія: Келлехер, О’Ші, Леніхан, Каллен, Парротт (Огбене, 80), МакКлін (к), Коллінз, Браун, Моламбі (Гендрік, 67), Найт (Гуріхан, 67), Хоган (Робінсон, 56).

Запасні: О’Лірі, Траверс, Крісті, Стівенс, Кін, Меннінг, Гемілтон, Ебоселе.

Тренер: Стівен Кенні.

Арбітр: Алі Палабиїк (Туреччина).

Попереджені: Забарний (49), Ярмоленко (51), Зінченко (79) — Браун (65), Леніхан (81).

На цьому червневий збір для синьо-жовтих завершено. Свій шлях у рамках Ліги націй наша команда продовжить трьома поєдинками, які відбудуться у вересні поточного року.

Час початку матчів — київський.

Згідно з регламентом, переможець групи отримає путівку до Ліги А, а остання команда квартету в наступному циклі виступатиме в Лізі С.