Вернидуб офіційно очолив клуб Зеленського

Криворізький “Кривбас” повідомив про те, що новим керманичем команди став Юрій Вернидуб.

Зазначається, що 56-річний фахівець підписав угоду з клубом на три роки.

Про призначення Вернидуба на посаду головного тренера “Кривбаса” повідомив офіційний сайт криворізького колективу.

“Для мене велика честь в цей складний для нашої країни час тренувати саме український клуб. Клуб з великим славетним ім’ям і чималими амбіціями. А також це надасть нові можливості в інформуванні та допомозі Збройним Силам України”, – зазначив Вернидуб.

До тренерського штабу Вернидуба у “Кривбасі” увійшли Дмитро Кара-Мустафа, Ігор Фокін, тренер-аналітик Валерій Михайленко та тренер воротарів Тарас Гребенюк. Щодо Вернидуба, то на цій посаді він змінив Олександра Бабича, під керівництвом якого криворізька команда вийшла до української Прем’єр-ліги за підсумками минулого сезону, посівши в Першій лізі другу сходинку (Чемпіонат України достроково було завершено через повномасштабне вторгнення РФ, прим.). Після цього тренувальним процесом керував колишній головний тренер “Кривбасу” Геннадій Приходько, під керівництвом якого команда розпочинала минулий сезон.

Останнім місцем роботи Вернидуба був «Шериф», з яким він минулого року виграв чемпіонат Молдови та вийшов у груповий раунд Ліги чемпіонів.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Вернидуб повернувся до України, вступив до лав ЗСУ та захищає країну від окупантів.

«Кривбас» вийшов в українську Прем’єр-лігу, посівши друге місце у Першій лізі (минулого сезону було завершено достроково через повномасштабне російське вторгнення в Україну).

Читайте також: Віктор Леоненко: власник «Кривбаса» Зеленський може звільнити Вернидуба від армії