ЗСУ зупинили наступ ворога під Бахмутом – генштаб

Російські війська основні зусилля на Слов’янському напрямку зосереджують на веденні наступу в напрямку населених пунктів Довгеньке та Долина, повідомляє зранку у суботу генеральний штаб Збройних сил України.

Було обстріляло позиції українських військових поблизу Нової Дмитрівки, Хрестища, Дібровного та Богородичного. Росіяни намагаються вести штурмові дії в напрямку Довгеньке – Мазанівка, бій триває.

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони населених пунктів Лисичанськ, Спірне та Вовчоярівка, завдали авіаудару в районі Лисичанська, намагалися блокувати місто з півдня. З метою витіснення підрозділів ЗСУ окупанти вели штурмові дії в районах населених пунктів Метьолкіне, Сиротине та Воронове.

“На Бахмутському напрямку українські воїни зупинили наступ ворожої піхоти у напрямку Володимирівка – Покровське.  Після вогневого впливу противник відійшов. Підрозділами зі складу 5-ї загальновійськової армії окупанти ведуть наступ в напрямку Пилипчатине – Покровське, бойові дії тривають. У напрямку Роти – Вершина ворог просунувся на один кілометр”, – йдеться, зокрема, у повідомленні.

З метою сприяння діям угруповання на напрямку зосередження основних зусиль, окупанти намагаються на Авдіївському, Курахівському та Новопавлівському напрямках вести сковуючі дії та утримувати зайняті рубежі, на Запорізькому напрямку ведуть оборону.

Також росіяни намагалися взяти під контроль ділянку дороги Ясинувата – Костянтинівка та вели бій у напрямку Василівка – Кам’янка.  “Наші захисники дали рішучу відсіч. Противник з втратами відступив”, – повідомили в генштабі.

Для відновлення раніше втраченого положення підрозділи РФ вели вів наступ у напрямку Потьомкине – Високопілля Херсонської області, але успіху не мали і відійшли.

Також у генштабі констатують, що тимчасово захоплених територіях посилюється партизанський рух.