ЗСУ зупинили та відкинули ворога на чотирьох напрямках

Збройні Сили України зупинили та відкинули ворога на чотирьох напрямках, зокрема на Харківському, Слов’янському, Лисичанському та Запорізькому напрямках.
Про це повідомляє у Facebook Генерального штабу ЗСУ.

На Волинському та Поліському напрямках у Збройних силах Республіки Білорусь відзначається проведення планового тренування із залучення вузлів зв’язку пунктів управління.

На Сіверському напрямку агресор завдав вогняного ураження зі ствольної та реактивної артилерії в районах Покровка, Старикове, Порозок та Верхня Пожня Сумської області. Провів повітряну розвідку позицій наших військ БПЛА типу Орлан-10 у прикордонних районах Чернігівської області.

На харківському напрямку угруповання військ противника основні зусилля зосереджується на недопущенні просування наших військ до державного кордону України, продовжує ведення штурмових дій з метою поліпшення тактичного становища та сковування дій підрозділів сил оборони.

Ворог завдав авіаударів в районі населеного пункту Явірське та обстріляв з артилерії елементи інфраструктури в районах населених пунктів Харків, Руська Лозова, Старий Салтів, Перемога, Чепіль та Мілова. Українські воїни успішно відбили штурмові дії противника в напрямку Довгалівка-Залиман. Окупанти відійшли.

Українські захисники поступово просуваються вперед на херсонському напрямку, намагаючись утримати звільнені населені пункти. Окупанти в Херсонській області мають хиткі позиції, оскільки притиснуті до правого берега Дніпра.