Влада США зупинила нафтовий танкер, який ішов з Росії

Влада США зупинила нафтовий танкер, який прямував з терористичної Росії в місто Новий Орлеан (американський штат Луїзіана). Судно належить грецькій компанії TMS Tankers Ltd. Воно було зафрахтоване швейцарсько-голландською компанією-нафтотрейдером Vitol.

Як повідомила газета The Wall Street Journal, танкер, завантажений мазутом і вакуумним газойлем, вийшов з порту на Таманському півострові в Чорному морі. Це сталося на початку червня. Корабель мав прибути у Новий Орлеан у неділю, 26 червня.

Проте зараз танкер перевіряють співробітники прикордонно-митної служби США. Таким чином, американська влада не дозволила розвантажити танкер.

Раніше у вівторок стало відомо, що Норвегія відмовилася пропустити вантажі для російських поселень на Шпіцберген через КПП “Стурскуг”.

Вантаж мали доставити для російського селища Баренцбург. Нині у селищі проживає приблизно 500 осіб, включаючи вахтовиків, які працюють на вугільних шахтах тресту “Арктиквугілля”.

Перед цим агентство Bloomberg повідомило, що танкери з нафтою з РФ почали часто пропадати з радарів спеціальних систем, які відстежують рух суден. За десять діб з поля зору зникли щонайменше три танкери.