Російська влада не зможе заборонити кримськотатарський народ – Чубаров

Про це заявив Голова Меджлісу кримських татар, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Рефат Чубаров в коментарі виданню «Крим. Реалії».

Коментуючи перше засідання суду про заборону Меджлісу кримських татар, народний депутат зазначив, що підконтрольна Росією прокуратура Криму надала додаткові так звані «докази» до адміністративного позову, які є неправомірними.

«Засідання було присвячене розгляду позову особи, яка сама себе називає «прокурором Криму» Наталією Поклонською. Вона вимагає від суду заборонити Меджліс як екстремістську організацію. Ми вважаємо, що сам суд неправомірний. Вони заборонять тільки назву, але як вони можуть заборонити людей?”, – зазначив Рефат Чубаров.

Лідер кримських татар зауважив, що Меджліс – це не тільки 33 члена, це дуже розгалужена система місцевих і регіональних меджлісів.

«Це понад 250 місцевих та 22 регіональних, це тисячі людей, обрані самими кримськими татарами, як їх можна заборонити?», – наголошує народний депутат.

Рефат Чубаров нагадав, що в важкі часи Радянського Союзу, коли репресії проти кримськотатарського національного руху були тотальними, ніколи рух не залишався без людей і не залишиться сьогодні в умовах російської окупації.

«Кримськотатарський народ, який пережив десятиліття вигнання, тортури, репресії з боку комуністичного режиму СРСР – він настільки досвідчений, що він переживе і цей етап, тим більше, що він не триватиме століття, як у вигнанні», – резюмував Рефат Чубаров.

Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.