Васильков організував у Варшаві благодійний баскетбольний матч

Київський гуманітарний штаб волонтерської допомоги «РЕстовратор. Картопляні війська», яким керують речник Андрія Шевченка телеведучий Микола Васильков і ресторатор та блогер Дмитро Дубас, провів у Варшаві благодійний баскетбольний матч на підтримку України.

Немає опису.

Партнерами події став клуб «Будівельник», концертна агенція «Lemniskana» та об’єднання «Наші Люди».

Подія відбулася у спорткомплексі Hala Sportowa Kolo, у розважальній грі взяли участь баскетболісти київського «Будівельника» Володимир Конев, Михайло Анісимов, Юрій Кондраков, Олександр Фурс, відомі репери T-Fest, MAKRAE, BARZ, а також стенд-ап коміки Слава Комісаренко та Сергій Дєтков. Specia Guest фан-матчу чемпіон України та дворазовий чемпіон NBA у складі «Лос Анжелес Лейкерс» Слава Медведенко.

Немає опису.

Команди розділилися за під назвами  «Будівельник/Рестовратор» та «Lemniskata/Наші Люди».

Немає опису.

З рахунком 80:71 перемогу святкувала Lemniskata. Під час розважального шоу був проведений благодійний збір коштів, а також виставлені на аукціони цінні призи: картина-постер із зображенням чемпіонського складу команди «Будівельник», особисті баскетболки Слави Медведенка та T-Fest, аксесуари з українською національною символікою.

Немає опису.

Всі зібрані кошти підуть на потреби тимчасово переміщених осіб (ТПО) під час проведення «Дня Переселенця», який штаб «Рестовратор. Картопляні війська» щотижня влаштовує в Києві.