Євродепутати склали “список Савченко”, який очолив Путін

Усім присутнім у списку пропонують заборонити в’їзд до ЄС, заблокувати рахунки і накласти арешт на їхню власність, що перебуває у ЄС.

Депутати Європарламенту направили верховному представнику Євросоюзу із зовнішньої політики і безпеки Федеріці Могеріні лист з пропозицією ввести персональні санкції щодо осіб, відповідальних за викрадення та незаконне ув’язнення Надії Савченко.

Депутати пропонують ввести санкції відносно 29 громадян РФ, які розділені на підгрупи: особи, відповідальні за політичне рішення про викрадення Савченко; ті, хто фабрикував докази її вини під час досудового слідства; особи, які представляли ці сфабриковані докази в суді.

Номером першим у списку значиться президент РФ Володимир Путін. Також у списку є директор ФСБ Олександр Бортніков, глава слідчого комітету росії Олександр Бастрикін, прокурори і судді, які брали участь у процесі Савченко.

Нагадаємо, Савченко вранці 4 березня оголосила сухе голодування. Таке рішення вона прийняла після того, як суд не дав їй виступити з останнім словом і переніс засідання на 9 березня. Савченко заявила, що буде продовжувати сухе голодування “до повернення в Україну живою або мертвою”. Пізніше було оприлюднено її останнє слово.

8 березня стало відомо, що Росія погодилася допустити до льотчиці українських лікарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.