На Харківщині СБУ затримали екс-керівника «Облавтодору»
Колишнього керівника харківського «Облавтодору», який підозрюється у розкраданні бюджетних коштів, затримала Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією.
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
Упродовж 2011-2013 років чиновник розкрадав гроші під час закупівлі паливно-мастильних матеріалів. Зокрема, у 2013 році він закупив «на папері» 32 тонни дизпалива на 350 тисяч гривень і поступово списував його для приховування нестачі.
Після Революції Гідності чиновник втік до Російської Федерації, очоливши на території анексованого Криму одне з дорожньо-експлуатаційних підприємств.
Під час в’їзду на територію України для відвідин родини зловмисник був затриманий співробітниками спецслужби.
Екс-керівнику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України.
Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Двох працівників ДП «Харківський облавтодор», які були втягнуті колишнім керівником у протиправну діяльність, притягнуто до кримінальної відповідальності, одного вже засуджено.
