Дві ворожі ракети вдарили по центру Харкова
Харківський міський голова Ігор Терехов також повідомив про атаку на Харків вранці у неділю.
“Дві ворожі ракети вдарили по центру Харкова. Потрапляння у Київському районі міста. Попередньо йдеться про ракети С-300”, – написав він у Telegram.
За попередніми даними, інформації про жертв удару поки немає – на місці потрапляння ракет вже працює ДСНС, розбирають завали та проводять пошукову операцію.
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок ракетного обстрілу Харкова вранці в неділю, за попередніми даними, постраждали щонайменше три людини.
“Є влучання в житлову забудову в центрі міста. Сталася пожежа. Наразі відомо про трьох постраждалих: 54-річна жінка та два чоловіки 51 та 55 років. Жінку госпіталізовано з осколковими пораненнями, чоловікам допомогу надали на місці”, – написав він у Telegram. Дані про постраждалих уточнюються.
