Порошенко і Давутоглу домовилися тісніше взаємодіяти в розвитку міжнародних перевезень і енергетичних коридорів

Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу погодилися налагоджувати тіснішу взаємодію з питань спільної участі в розвитку енергетичної інфраструктури, реалізації міжнародних енергетичних коридорів, а також розширювати співпрацю у сфері міжнародних перевезень.

Як повідомляє прес-служба глави української держави в середу, П. Порошенко також висловив готовність надати турецькій стороні можливість використовувати українські підземні газові сховища для зберігання газу.

“Сторони відзначили важливість забезпечення використання транзитного потенціалу України і Туреччини в повному обсязі. У цьому контексті президент України і прем’єр-міністр Туреччини домовилися розширювати співпрацю у сфері міжнародних перевезень”, – зазначено в повідомленні.

Основна увага під час зустрічі президента України і прем’єр-міністра Туреччини була приділена перспективам співпраці між двома країнами в торговельно-економічній, інвестиційній, енергетичній і транспортній сферах. П. Порошенко заявив, що для нарощування двосторонньої торгівлі буде важливим взаємне відкриття ринків, і відзначив важливість прискорення переговорного процесу з укладання Угоди про вільну торгівлю між Україною і Туреччиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.