В Одеській області заборонили купатися у морі, лимані та річках
В Одеській області заборонили купатися у морі, лимані та річках, а також ловити рибу, оскільки у воді знайдено небезпечні речовини.
Про це повідомляє міська рада Одеси.
Фахівці провели лабораторні дослідження води в Одеській області. За останній тиждень виявлено збудники інфекційних хвороб, зокрема сальмонела, рота- та астравіруси, холероподібні вібріони, парагемолітікус, яйця та личинки гельмінтів людей та тварин. Крім того, вміст кишкові палички значно перевищує норми.
“Наявність всіх перерахованих біологічних патогенів у воді відкритих водойм Одеської області, зокрема Чорному морі, Білгород-Дністровському лимані та річці Дунай, створює реальну загрозу життю та здоров’ю населення”, – йдеться у повідомленні.
Внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції до узбережжя Одещини течією прибиває сміття, серед якого міни.
На узбережжі Одеси зафіксували цвітіння води.
