Без закону про вибори на Донбасі, конфлікт може спалахнути знову – Штайнмайер

Без закону про вибори на Донбасі, конфлікт  може спалахнути знову – Штайнмайер.
Чим тривалішою буде проходити процес імплементації Мінських угод, тим вищий ризик загострення конфлікту на Донбасі, заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, повідомляє інтернет-видання “Європейська правда” з посиланням на чеське видання “Tyden”.

“Коли вони зволікають з виборами, це відкладає перспективи сталого вирішення конфлікту. І проблема не в тому, що виконання положень Мінських угод розтягується в часі, а в тому, що обидві сторони стають все нетерплячішими і зростає загроза нової ескалації”, – сказав він.

Разом з тим, Ф.В.Штайнмайер підкреслив, що для проведення місцевих виборів в окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) повинні бути створені належні умови і висловив сподівання, що такі умови можна створити.

Також він висловив думку, що необхідно якнайшвидше ухвалення закону про вибори на Донбасі.

“Уже шість тижнів як в рамках двосторонніх зустрічей і в контактних групах йдуть переговори щодо усунення перешкод і досягнення компромісу для прийняття закону”, – сказав міністр і нагадав, що раніше на різних рівнях було погоджено, що закон має бути прийнятий до кінця січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.