Порошенко вшанував пам’ять героїв Чорнобиля

Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» в Києві.

Президент вшанував пам’ять героїв Чорнобиля

Урочисті заходи відбулися у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, повідомляє прес-служба Глави держави.

Світлина від Петро Порошенко.

У церемонії вшанування пам’яті воїнів та героїв Чорнобиля також взяли участь перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, члени уряду, народні депутати, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичи загиблих героїв Чорнобиля.

Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам`ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.