Порошенко вшанував пам’ять героїв Чорнобиля
Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» в Києві.

Урочисті заходи відбулися у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, повідомляє прес-служба Глави держави.

У церемонії вшанування пам’яті воїнів та героїв Чорнобиля також взяли участь перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, члени уряду, народні депутати, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичи загиблих героїв Чорнобиля.
Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам`ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
