У Житомирі суд на два місяці взяв під варту затриманого в Донецькій області інформатора терористів

Корольовський районний суд м.Житомира сьогодні обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб затриманого на Донеччині інформатора терористів.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області, відповідне рішення прийнято 14 грудня за клопотанням слідчого про обрання міри запобіжного заходу підозрюваному.

Затриманий підозрюється у збиранні інформації про дислокацію військової техніки ЗСУ та передачі відомостей бойовикам.
Підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 60 діб без права внесення грошової застави.

«Встановлено, що 37-річний житель Донецької області сприяв діяльності терористичної організації «ДНР». Зокрема, він збирав та передавав відомості щодо сил та засобів Збройних Сил України, які беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької області. Спільник терористів відстежував місця дислокації, маршрути переміщення української військової техніки тощо та надавав інформацію незаконним угрупуванням», – зазначили в прокуратурі.

За вчинення особливо тяжкого злочину, відповідно до зазначеної статті, передбачено позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Як відомо, у Донецькій області в понеділок, 12 грудня, Служба безпеки України затримала інформатора терористів.

Він «працював» безпосередньо біля лінії зіткнення та передавав своїм кураторам інформацію про місця дислокації та переміщення українських військових підрозділів.

Оперативники Управління СБУ затримали зловмисника в одному з райцентрів Донеччини. Під час обшуку правоохоронці вилучили у нього доказові матеріали, що підтверджують його агентурну діяльність на користь незаконних збройних формувань, а також зброю та боєприпаси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.