До Києва привезли Вифлеємський вогонь
Українські скаути – пластуни передали главі держави вогонь зі Святої землі як знак миру та добробуту для усіх українців.
Лампадка з Вифлеємським Вогнем Миру, яку подарували скаути, стоятиме у робочому кабінеті президента.
Вифлеємський вогонь миру привозять щороку до святкування Різдва Христового, аби люди запалили від нього свічки на Святвечір. Традиційно вогонь зберігається в церкві до Йордану – 19 січня. Потім його можна погасити.
Акцію “Вифлеємський вогонь миру” заснувала ще 1988 року Австрійська телерадіокомпанія як благодійний вчинок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домівкою.
