Норвегія вперше в історії почала видобувати нафту Баренцевому морі
Уперше в історії в Баренцевому морі, яке знаходиться в Арктиці біля берегів Норвегії і Росії, почався видобуток нафти.
Найпівнічніша в світі нафтова платформа «Голіаф», розташована у відкритому морі на території Норвегії, почала працювати після кількарічної затримки.
Це спільний проект італійської компанії ENI та норвезької державної нафтової компанії Statoil.
Екологи вже тривалий час виступають проти видобутку нафти в умовах вразливої екосистеми Арктики.
