Норвегія вперше в історії почала видобувати нафту Баренцевому морі

Уперше в історії в Баренцевому морі, яке знаходиться в Арктиці біля берегів Норвегії і Росії, почався видобуток нафти.

 Найпівнічніша в світі нафтова платформа «Голіаф», розташована у відкритому морі на території Норвегії, почала працювати після кількарічної затримки.

Це спільний проект італійської компанії ENI та норвезької державної нафтової компанії Statoil.

Екологи вже тривалий час виступають проти видобутку нафти в умовах вразливої екосистеми Арктики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.