В Карпатах з 9 по 13 січня оголошено III рівень лавинної небезпеки
В Карпатах з 9 по 13 січня оголошено III рівень лавинної небезпеки та штормове попередження. На високогір’ї Закарпаття небезпека сягає IV рівня, туристів закликають утриматись від походів.
У Карпатах оголошено III рівень лавинної небезпеки, синоптики попереджають про шторм 9-13 січня. Про це повідомляє ДСНС України, пише УНН.
“9-13 січня у Карпатах прогнозується штормове попередження, а також значна сніголавинна небезпека (III рівень). На високогір’ї східної частини Закарпатської області – сніголавинна небезпека IV рівня”, – вказали у ДСНС.
Рятувальники закликають туристів “бути вкрай обережними під час негоди та уникати походів у гори”. “І нагадують, що перед плануванням походу потрібно обов’язково перевіряти прогноз погоди, інформувати близьких про маршрут і дотримуватися правил безпеки”, – ідеться у повідомленні.
